سی و یکمین دوره مسابقات قرآنی یادواره میلاد نور برگزار می شود

سی و یکمین دوره مسابقات قرآنی یادواره میلاد نور ویژه آقایان در رشته‌های قرائت قرآن، حفظ ۵ و ۱۰ جزء و حفظ کل و سخنرانی با محوریت مهدویت و حفظ ۵ جزء، ۱۰ جزء و کل قرآن برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری شبستان؛ سی و یکمین دوره مسابقات قرآنی یادواره میلاد نور ویژه آقایان به همت مؤسسه فرهنگی قرآنی میقات‌القرآن برگزار می شود.
سی و یکمین دوره مسابقات قرآنی یادواره میلاد نور در رشته‌های قرائت قرآن، حفظ ۵ و ۱۰ جزء و حفظ کل و سخنرانی با محوریت مهدویت و حفظ ۵ جزء، ۱۰ جزء و کل قرآن برپا می‌شود.
زمان بندی مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم یادواره میلاد نور به این صورت است که مسابقات رشته قرائت پنجشنبه ۱۳ دی ماه ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه؛‌ حفظ ۵ یا ۱۰ جز و کل قرآن کریم پنج شنبه ۱۱ بهمن ماه ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه و مسابقات سخنرانی با محوریت مهدویت شنبه ۲۷ بهمن ماه ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه برگزار می شود.

علاقه مندان برای ثبت‌نام در این دوره از مسابقات می‌توانند تا پایان آذرماه در روزهای زوج و پنج‌شنبه از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۲۱ به مؤسسه میقات القرآن واقع در میدان قزوین، خیابان قزوین شرقی، خیابان شهید جوادیان(قلمستان)، پلاک ۱۶۷ مراجعه کنند و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۵۵۳۹۰۱۴۴ و ۵۵۳۷۰۵۱۷ تماس بگیرند.

یک دیدگاه

اعزام فعالان قرآنی به اردوهای زیارتی سیاحتی
آموزش قرآن به خردسالان
برگزاری آزمونهای تخصصی حفظ رشد پلکانی
برگزاری نماز جماعت در صنایع
اشتراک نشریات قرآنی
انجام فعالیتهای قرآنی ویژه مدیران