مراسم افتتاحیه ساختمان جدید مدرسه تخصصی قرآن و عترت امام حسین(ع)شرکت صنایع هسا

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع هسا ، نوسازی مدرسه قرآنی شرکت صنایع هسا با  همت و تلاش رياست عقیدتی سیاسی هسا و با حمایتهای  مجدانه مدیر عامل محترم شرکت صنایع هسا ( مهندس نوری) افتتاح و به بهره برداری رسید.

در این مراسم  ، مدیر دارالقرآن ودجا، آقای گلشادی و تنی چند از مدیران و مسئولین مراکز دفاعی ودجا در اصفهان حضور داشتند.

   خیرمقدم گوئی حاج آقا ایزدی به مدعوین ، ارائه گزارش مدیر مدرسه قرآنی، آقای نقدعلی و سخنرانی مدیرعامل محترم شرکت هسا، مهندس نوری از برنانه های افتتاحیه بود. همچنین مدیر دارالقرآن ودجا(آقای گلشادی) از خدمات و زحمات صادقانه مسئولین در امر نوسازی و کیفیت بخشیدن به این مدرسه قرآنی، تقدیر و تشکر کردند و افزودند:” مدرسه قرآنی امام حسین علیه السلام از مدارس شاخص در سطح وزارت دفاع بوده و با تلاش مربیان و مسئولین خوب این مدرسه نتایج خوبی در امور قرآنی به دست آمده که ما در مسابقات شاهد آن هستیم.”

از دیگر برنامه های این مراسم ، برنامه اجراشده توسط فاطمه آذرگشسب کودک ۵ ساله حافظ یک جزء قرآن کریم ،  نوجوان ۱٣ ساله امیرحسین دستور  حافظ ۲۰ جزء و  محمد مسعود ذوالفقاری حافظ ۱۳ جزء از قرآن  بود که همگی از قرآن پژوهان این مدرسه تخصصی قرآن کریم شرکت هسا بودند و در محضر مدعوین، به تلاوت آیاتی از کلام ا… کریم به صورت حفظ پرداختند.

 

اعزام ٣۰ تن از خادمین قرآن به اردوی زیارتی کوهک و تقدیر از ایشان

٣۰ تن از خادمین قرآن و نماز شرکت صها به اردوی زیارتی شهدای گمنام کوهک اعزام شدند.

این اعزام که هشتم مردادماه صورت گرفت با برنامه های تلاوت قرآن کریم، سخنرانی حاج آقا اسلامی و مداحی برادر نوروزی همراه بود و در پایان از خادمین با اهداء لوح تقدیر و کارت هدیه تقدیر به عمل آمد.
برپایی کرسی تلاوت با حضور مهدی بهروزی حافظ و قاری کل قرآن کریم

با دعوت از قاری و حافظ کل قرآن کریم ، استاد مهدی بهروزی (حائز دو مقام اول مسابقات کشوری و مفتخر به تلاوت قرآن در محضحامقام معظم رهبری) کرسی تلاوت روز سه شنبه نهم مرداد ماه در نمازخانه آل محمد (ص) سازمان هوایی برگزار گردید.
در پایان این مراسم از خادمین قرآن و نماز با اهداء لوح و هدیه، تجلیل بعمل آمد.

 

تجلیل از اساتید همزمان با میلاد امام رضا ع

همزمان با میلاد امام رضا علیه السلام در سرای تاریخی عطار از اساتید آموزشی عقیدتی سیاسی کل منطقه استان اصفهان تجلیل به عمل آمد.

پنج تن از ایشان منتخبین مدرسه قرآن امام حسین علیه السلام می باشند که اسامی به شرح زیر می باشد:

محمدرضا دستور, سحر سادات دستجردی, بدری زاهدی, زهرا سادات موسوی, مریم سادات مومنی

مراسم اولین دوره ختم قرآن کریم به میزبانی معاونت مالی هسا برگزار شد

بعد از طی ٢٣۶ جلسه، مراسم اولین دوره ختم قرآن کریم مورخ ٣۰ خرداد ٩٧ در معاونت مالی شرکت هسا همراه با تجلیل از نفرات برتر قرآنی در سرای تاریخی عطار واقع در استان اصفهان برگزار شد.

اجرای طرح قرآنی معارج در مدرسه قرآنی پیامبر اعظم ص

طرح قرآنی معارج در مدرسه قرآنی پیامبر اعظم ص اجرا خواهد شد.

در این طرح تثبیت محفوظات حافظین، ارتقا سطح کیفی قرائت آنان، آشنایی هرچه بیشتر با مفاهیم آیات آماده سازی ایشان جهت آزمون و اعطای مدرک مورد اجرا  و آموزش قرار خواهد گرفت

با حضور ریاست دفتر صیانت شرعی حفا ودجا جلسه بیان احکام تشکیل شد

یکشتبه ٣۱ تیرماه ٩٧ ، جلسه بیان احکام شرعی با حضور حجت الاسلام و المسلمین سرشاری ریاست دفتر صیانت شرعی حفاظت اطلاعات وزارت دفاع در مجتمع فرهنگی مسلم بن عقیل شرکت صها برگزار شدمرکز آموزش حافظان وحی مورد بازدید بازرسان قرارگرفت

بازرسین سازمان عقیدتی سیاسی روز دوشنبه ۱۱ تیرماه از مرکز آموزش غیرحضوری حافظان وحی اداره هوایی، بازدید بعمل آوردند.
اعزام فعالان قرآنی به اردوهای زیارتی سیاحتی
آموزش قرآن به خردسالان
برگزاری آزمونهای تخصصی حفظ رشد پلکانی
برگزاری نماز جماعت در صنایع
اشتراک نشریات قرآنی
انجام فعالیتهای قرآنی ویژه مدیران